Autoskola Master-Klass
Informatīvais tālrunis:
(+371) 27762627
Vietnes karte по-русски latviski
Vakances Vakances

Rekvizīti Rekvizīti

Sadarbība Sadarbība

Par mums

Jaunumi


Apmācība ar NVA kuponu

10. dec 2018
Apmācība ar NVA kuponuPiedāvājam līdz 100% atlaidi


C,CE,D kategorija

15. apr 2018
C,CE,D kategorija

Labas piedāvājums tiem,kas vēlas saņemt C,CE un D kategorijas+95.kods

Iegūstiet jaunas kategorijas,kas pavērs Jums plašākas iespējas ...Visi jaunumi

Jaunumu arhīvsAtslēgas vārdi

Autoskola, csdd tests, apmācība, автошкола, cenas, Instruktori, Kategorijas, A, B, BE, C, CE, D, DE, Periodiskā apmācība, 95 Kods, , , autoskolas, Autoskolas Rīgā, Apsardzes kursi

Par mums


Jūs brauksiet droši un pārliecinoši !

Prasme vadīt automobili, Ceļu satiksmes noteikumu zināšanas un autovadītāja apliecība kabatā paver cilvēkam jaunas iespējas. Autovadītājam kļūst pieejama visa pasaule!

Tomēr automobiļa vadīšanas prasme, māka iekļauties kopējā satiksmes dalībnieku plūsmā un CSN zināšanas nenāk pašas no sevis. To apgūšanā jāņem talkā profesionāļi. Tādi esam mēs - autoskola Master-Klass, kas izveidota uz ekstremālās braukšanas kursu bāzes un savā darbā izmanto to pieredzi un modernas, efektīvas apmācību metodes.

Cilvēki autoskolu parasti izvēlas pēc diviem faktoriem: tuvuma dzīves vietai un pakalpojumu cenas. Mēs, autoskola Master-Klass, iesakām citu prioritāti: pasniedzēju un instruktoru profesionalitāti, atbildību par rezultātu un azartisku atdevi savam darbam. Piedāvājam un garantējam individuālu pieeju katram kursantam, ņemot vērā viņa spējas, zināšanu un iemaņu apguves ātrumu un īpatnības. Neaizmirstiet, ka instruktoru efektīvs darbs taupa kursantu naudu.

Garantējam apmācību, kuras rezultātā brauksiet droši un pārliecinoši, pratīsiet izvairīties no satiksmes negadījumiem un gūsiet prieku no braukšanas.Pieteikties autoskolā

 


Mans Master-Klass
Reģistrēties | AtgādinātAutoskola Master-Klasson

Augšup

Informatīvais tālrunis: (+371) 27762627 

2007-2020 © Autoskola Master-Klass

Mājas lapas izveide - Ozmax Development
Ieteikt: 

 Яндекс.Метрика